Wydajne prasy z bardzo dużym otworem zasypowym


Prasy stacjonarne Europress DuoMega są dostosowane do wymagających celów w przypadku dużych ilości odpadów, takich jak sklepy detaliczne i magazyny. Jednostka kontenera oddziela się od zespołu zagęszczającego, a pojemnik jest transportowany w celu opróżnienia. Odpady zapakowane do pojemnika są szczelne, ognioodporne i łatwe w obsłudze.

W razie potrzeby DuoMega można dostosować do specjalnych wymagań klienta w zakresie koloru, wymiarów i opcjonalnych akcesoriów. Kompaktory wyposażone są w system załadunku hakowego.

TYP ODPADU

Karton

Plastik

Odpady zmieszane

Odpady komunalne

FEATURES


Integrated Europress SMART technology

SMART remote service

Environmentally friendly

POJEMNOŚĆ

20 m³

24 m³

27 m³

30 m³

32 m³

Media


Dodatkowe informacje


Specyfikacja techniczna
Otwór zasypowy, szerokość x długość: 1,850 x 1,590 mm
Siła prasowania: 35–40 t
Czas cyklu: 73s
Wydajność: 99 m³ /h
Moc silnika: 5.5 / 7.5. kW
Zasilanie: 400 V, 50 Hz, 3×16 A / 400 V, 50 Hz, 3×32 A zwłoczne
Wysokość zasypu, przód: 1,660 / 1,350 mm
Wysokość zasypu, od boku: 1,660 / 1,350 mm
Wysokość tłoka prasującego: 500 mm
Penetracja tłoka do pojemnika: 338 mm

Standartowe wyposażenie:
kolor niebieski, kontrola stanu napełnienia, hak transportowy z przodu i z tyłu, rolki transportowe z przodu, lej zasypowy, system SMART, czujnik obecności kontenera, blokada cofania się odpadów (liny i plandeka)

Opcjonalne wyposażenie:
kolor specjalny, wywrotnica do pojemników, zdalny system monitoring, szyny centrujące, zabezpieczenie włączenia maszyny PIN’em, elektryczne/hydrauliczne otwieranie, przednie/tylne rolki dla łatwego manewrowania, obniżony poziom otworu zasypowego, wysko wydajna jednostka 7,5 kW, otwór do napełniania dostosowany do specyfikacji klienta, Pakiet wyposażenia WET do prasowania odpadów wilgotnych.